Reference

"U pana Asadiho se člověk cítí velmi příjemně, je to človek na svém místě. Je velmi empatický a človek se při konverzaci s ním cítí uvolněně. Z mojí zkušenosti mohu jeho služby jen doporučit."

 "Z pana Asadiho jde cítit upřímný zájem a snaha pomoci, vždy jsem se u něj cítil příjemně a nebál se mu s čímkoliv svěřit. Je to člověk na správném místě a můžu jej doporučit všemi deseti."  

"Po minulých zkušenostech s psychology jsem nečekal, že jedno terapeutické sezení mě může posunout o tolik."

Pan Asadi byl čtvrtý psycholog v pořadí, se kterým jsem své problémy řešil. Nicméně první, u něhož jsem zaznamenal nějaký efekt.

"Dokáže opravdu člověka znovu nastartovat a pomoci mu opět se zvednout na nohy a pevně stát a dodat novou sílu bojovat s problemy, řešit je a realizovat se správným směrem."

"Velmi lidský, ale přesto profesionální přístup. Odcházela jsem vždy pozitivně naladěna." 

"Z Ahmada jde krásná energie, často jsem se s ním od srdce zasmála." 

"Pan Asadi je nesmírně vnímavý člověk, je to odborník na svém místě." 

"Pana Asadiho budu hodnotit jako rodič, který zoufale hledal pomocnou ruku v problematickém období dospívání syna. Spolupráce mi především otevřela oči v tom, abych víc rozlišovala, které věci mám řešit, které je třeba upozadit, na čem trvat a co neřešit. Od prvního společného sezení jsem měla dobrý pocit, že se podaří navázat správná vlna a syn bude mít dobrého psychologa, který mu bude nápomocen v komplikovaném období dospívání." 

"S Mgr. Ahmadom sme viedli spoluprácu online asi 7 mesiacov. Za týchto 7 mesiacov som urobil neuveritelný progress vo veľa aspektoch života. Naučil som sa byť na seba milý, rozpoznať lepšie pocity, žiť v prítomnosti a užívať si veci." 

© 2022 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!